VITA C

DuoLife Vita C je jediný v plnej miere prirodzený vitamín C, ktorý vďaka svojej výnimočnej forme zaručuje 100 % dennú dávku tohto vitamínu. Umožňuje udržať dobrý stav organizmu a posilňuje imunitný systém.


100% prirodzený, kompletný vitamín C.
DuoLife Vita C je riešením pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob na zlepšenie stavu a doplnenie chýbajúcich vitamínov a minerálov - teda chcú energicky žiť!


Úplne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia, energie a dobrého stavu - avšak len s tou podmienkou, že nie je nijakým spôsobom modifikovaný, vďaka čomu si zachováva svoju prirodzenú formu.


Acerola je jeden z najbohatších zdrojov vitamínov C. Jeden plod aceroly obsahuje také množstvo vitamínu C ako kilogram citrónov. Je považovaná za silný antioxidant, ktorý spružňuje pokožku a chráni pred starnutím.


Ruža šípová obsahuje 30 až 40-násobne väčšie množstvo vitamínu C ako citrusy. Plody ruže sú nezastupiteľným zdrojom ľahko stráviteľných vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov, vďaka čomu má účinky posilňujúce celý organizmus.   

Jahody Camu Camu sú obrovským zdrojom prirodzených vitamínov. Obsahujú minimálne 2500 mg prirodzeného vitamínu C v 100 gramoch, teda práve 2% ich vlastnej hmotnosti! Okrem toho sú bohatým zdrojom antioxidantov a posilňujú celý imunitný systém.

Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok, nachádzajúcich sa v DuoLife Vita C, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.


Odborné stanovisko o Vita C
"Vďaka výnimočne vysokému obsahu vitamínu C, výživový doplnok DuoLife Vita C je výrobkom, ktorý zaručuje zaistenie potrieb organizmu v plnej miere. Úplne nová tekutá forma prírodného, kompletného vitamínu C umožňuje jeho lepšie vstrebávanie. DuoLife Vita C je nezastupiteľný v prípade všetkých, ktorí chcú zlepšiť vitalitu svojho organizmu, náležite stimulovať imunitný systém a zabezpečiť si každodennú dávku energie".


Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife


"Aktuálne sa omnoho častejšie než pred niekoľkými rokmi stretávam s častými ochoreniami, od prechladnutia až po mnohé chronické ochorenia. Za tento fakt zodpovedá výrazné oslabený imunitný systém. Na jeho príslušnú stimuláciu je potrebná náležitá dávka vitamínov a minerálov. Svojim pacientom často odporúčam DuoLife Vita C ako jediný, úplne prirodzený vitamín C s tak vysokou koncentráciou, s čím sa spája jeho účinnosť v procese regenerácie a stimulovania imunitného systému."


prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady DuoLife.


DuoLife Vita C neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.


Odporúčaná dávka = 25 až 50 ml jedenkrát denne


Objem = 750 ml
Forma = tekutá


Upozornenie:
Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní .
Pred použitím pretrepať . Nepiť z fľaše.


Kúpiť môžete tu :
https://achim.myduolife.com/shop/products/1/272,3,duolife-vita-c.html