BORELISSPRO

Stimuluje imunologický systém a zmierňuje dôsledky pohryznutia kliešťom.

Výživový doplnok BorelissPro® je vynikajúcim zdrojom fenolových zlúčenín, kyseliny chlorogenovej, iridoidov a alkaloidov. BorelissPro®, ktorý je v plnej miere prírodný výživový doplnok, vďaka vhodným proporciám jednotlivých zložiek a dodaniu antioxidačnej receptúry, posilňujúcej pôsobenie prípravku, má ešte silnejší účinok.

Všetky zložky, ktoré obsahuje výživový doplnok BorelissPro®, stimulujú obranyschopnosť organizmu a zmierňujú dôsledky uhryznutia kliešťom.

Vzhľadom k synergickej kombinácií jednotlivých zložiek bola dosiahnutá účinnosť až o 500% silnejšia ako pri používaní rovnakých zložiek oddelene, čo veľmi silne podporuje odstránenie boreliózy a taktiež slúži ako prevencia v stavoch ohrozenia nákazy.

Ako prírodný produkt podporujúci organizmus pri:

  • nachladnutí 
  • zapálenia dutín  
  • podporuje odstránenie všetkých druhov parazitov, prvokov, helmitózy a plesní ( tenkohlavci, motolice alebo pásomnice) a výrazne obmedzuje ich rozvoj v organizme, 
  • má antialergické účinky, 
  • zlepšuje a podporuje funkciu pečene, vďaka čomu posilňuje imunitu organizmu. 

V rámci prevencie neumožňuje rozvoj škodlivých baktérií a vírov, je doporučený pri ťažkých zápalových stavoch.

Borelisspro® (patentovaná receptúra BorelissPro® antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia v rozličných proporciách) poskytuje organizmu mnoho cenných látok s výrazným obsahom antioxidantov, ktoré podporujú činnosť imunitného systému a pomáhajú očisťovať organizmus.

Extrakt z koreňa štetky lesnej pomáha očisťovať organizmus a stimuluje obranyschopnosť organizmu. Obsahuje cenné iridoidy, ktoré umožňujú udržiavať kĺby a kosti v dobrej kondícií. Extrakt zo štetky lesnej posilňuje a povzbudzuje imunitný systém.

Extrakt z cesnaku obsahuje flavonoidy a silne skoncentrovanú organickú síru, ktorá sa nachádza v allíne a skordiníne. Cesnak priaznivo vplýva na srdcovú činnosť a udržanie vhodnej hladiny cholesterolu. Najznámejší je však jeho pozitívny vplyv na imunitný systém.

Extrakt z oregana výrazne stimuluje obranyschopnosť. Je dôležitým zdrojom flavonoidov, ktoré umožňujú chrániť bunky pred voľnými radikálmi.

Extrakt z pohánkovca japonského výrazne stimuluje obranyschopnosť organizmu, podporuje jeho detoxikáciu a zmierňuje dôsledky kontaktu s kliešťami.

Bylinný extrakt zo skalnej ruže je dokonalým zdrojom polyfenolov. Má antioxidačné vlastnosti a účinne podporuje imunitný systém. Pozitívne vplýva na kvalitu života, spomaľuje proces starnutia organizmu a pomáha udržať pokožku v dobrom stave. Bylina skalnej ruže má pozitívny vplyv na mikrobiálnu flóru.

Výrobok BorelissPro® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Odborné stanovisko o BorelissPro®

"Vďaka využitiu inovačnej receptúry výberu len tých prírodných surovín, ktoré zaisťujú vzájomný synergický účinok, výživový doplnok BorelissPro® získal unikátnu účinnosť v oblasti prevencie pred boreliózou a pri zmierňovaní účinkov po pohryznutí kliešťom."

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

"Čoraz častejšie sa stretávam vo svojej práci s prípadmi osôb chorých na boreliózu, ktorú ako diagnózu je veľmi ťažko určiť a úspešne liečiť. Nevhodne liečená zapríčiňuje veľké škody v ľudskom organizme. Ako sa ukazuje, v tomto prípade je prírodné liečiteľstvo nezastupiteľné. Jeho múdrosť bola využitá vo výživovom doplnku BorelissPro®, ktorý odporúčam svojim pacientom."

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Počet kapsúl v balení: 60 ks

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Kúpiť môžete tu

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/91,3,duolife-medical-formula-borelisspro.html