PROCHOLTEROL

Reguluje hladinu lipidov a uľahčuje proces rozkladania tukov v organizme.

 • účinný pri kontrole hladiny cholesterolu,
 •  triglyceridov, 
 • vymývaní aterosklerotického plaku,
 • znižuje hladinu zlého cholesterolu, 
 • zabraňuje jeho hromadeniu v stenách ciev,
 •  chráni obehový systém a žily, 
 • zlepšuje krvný obeh v centrálnom cievnom systéme, 
 • reguluje a obnovuje centrálny obehový systém, 
 • je to silný antioxidant, 
 • reguluje krvný tlak, 
 • zvyšuje srdcovú činnosť a podporuje pečeň. 

Skvele funguje v spojení s Formulou ProCardiol. 

Výrobok ProCholterol® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Výživový doplnok ProCholterol® je bohatým zdrojom prírodných látok, ktoré napomáhajú v udržaní vhodnej hladiny cholesterolu, čím chráni srdcovo-cievny systém. Je nezastupiteľný v prípade osôb, ktoré majú problémy s cievami a krvným obehom. Reguluje hladinu lipidov, uľahčuje proces rozkladania tukov v organizme a zároveň chráni pred odkladaním tukov na stenách ciev.

Extrakt z plodov indického egreša - amalaki je vynikajúci prostriedok, ktorý posilňuje srdce. Almalaki je výborný antioxidant a jeden z najbohatších zdrojov vitamínu C v prirodzenej forme. Má silný antibakteriálny účinok a je znamenitým zdrojom chrómu, zinku a mede.

Extrakt z cesnaku účinne reguluje úroveň cholesterolu a triacylglycerolov a pomáhajú v udržaní ich vhodnej hladiny. Cesnak dokonale vplýva na srdcovo-cievny systém a preventívne zabraňuje zvápenatiu žíl. Obsahuje uhľovodíky, bielkoviny, minerálne zložky, silice a vitamíny C, A, B1, B2 a PP. Vzhľadom na bohatý obsah vápnika má cesnak taktiež vlastnosti neutralizujúce kyslosť.

Červená ryža fermentovaná kvasinkami, v tom: monakolín K účinne reguluje syntézu cholesterolu a jeho hladinu v krvnej plazme. Účinne znižuje jeho syntézu v pečeni a zvyšujú vychytávanie častíc LDL, čím znižuje hladinu "zlého" cholesterolu. Podobne vplýva na hladinu triacylglycerolov. Je zároveň dôležitým prvkom výživy, ktorý chráni srdce i celý srdcovo-cievny systém.

ProCholterol® (patentovaná receptúra získaná z nopála všeobecného (Opuntia ficusindica)) obsahuje veľké množstvo kyseliny listovej - vitamínu, ktorý vplýva na reguláciu hladiny homocysteínu - teda aminokyseliny, ktorá uľahčuje okysličovanie "zlého"
cholesterolu zodpovedného za vznik arterioslerózy. Účinne reguluje tukovo-lipidový metabolizmus organizmu.

Extrakt Gynostemma pentaphyllum má silné regulačné účinky. Obsahuje mnoho aminokyselín, vitamínov a minerálov, ako napr. selén, horčík, zinok, vápnik, železo a fosfor. Je to účinný antioxidant, ktorý reguluje krvný tlak a cholesterol, zvyšuje výkon srdca a pozitívne vplýva na činnosť pečene a zároveň zrýchľuje jej regeneráciu.

Beta-fytosterol je často používaný za účelom regulácie hladiny cholesterolu. Vďaka tomu výrazne znižuje riziko srdcových chorôb. Betafytosterol reguluje úroveň vstrebávania cholesterolu v črevách. Je obzvlášť odporúčaný všetkých osobám, ktoré držia diétu s nízkym obsahom nasýtených tukov.

Extrakt z bakopy účinne redukuje okysličovanie tukov v krvi, čo je jednou z príčin srdcových ochorení. Je výnimočne bohatým zdrojom fytosterolov, flavonoidov a glykozidov kyseliny oleanolovej.

Odborné stanovisko o ProCholterol®

"K chorobám, ktoré prestrašujúcou rýchlosťou majú čoraz väčší dopad na ľudí, patria tie, ktoré sú spojené so srdcovo-cievnym systémom. Faktor, ktorý zapríčiňuje nárast týchto chorôb, je narušenie tukovo-lipidového metabolizmu v organizme. Účinnou metódou na jeho uregulovanie je výživový doplnok ProCholterol®, ktorý je charakteristický bohatým spektrom prírodných zložiek, pomáhajúcich v udržaní cholesterolu a triacylglycerolov na najvhodnejšej úrovni."

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady DuoLife

Počet kapsúl v balení: 60 ks

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Kúpiť môžete tu:

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/176,3,duolife-medical-formula-procholterol.html