PROMIGREN

Oslabuje migrénu, zmierňuje precitlivenosť na hluk a zbavuje nevoľnosti, zlepšuje duševný stav.


  • účinný pri extrémne zaťažujúcej bolesti hlavy, 
  • zároveň odstraňuje príčiny bolesti neznámeho pôvodu, 
  • odstraňuje oba príznaky i príčiny migrény, tj. svetloplachosť a zvukoplachosť, 
  • posilňuje nervový systém, 
  • odstraňuje nervové napätie a má ukľudňujúci účinok. 

Výrobok ProMigren® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.


Výživový doplnok ProMigren® je vynikajúcim zdrojom látok, ktoré podporujú správnu činnosť centrálnej nervovej sústavy. 

Zlepšujú celkový stav organizmu tým, že zvyšujú jeho odolnosť voči negatívnym vonkajším vplyvom. Doplnok má pozitívny vplyv na produkciu serotonínu a dopamínu, ktoré sú zodpovedné o. i. za udržanie dobrého stavu duševného zdravia.


Všetky zložky, ktoré obsahuje výživový doplnok ProMigren®, prirodzeným spôsobom podporujú správnu činnosť nervového systému a stimulujú odolnosť organizmu.


Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej má adaptogénny účinok, čím zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu a iným nepriaznivým faktorom prostredia. Pozitívne vplýva na pamäť a kognitívne procesy. Napomáha v koncentrácii a percepcii a vplýva na zlepšenie podporuje správnu činnosť nervového systému, pričiňuje sa k zníženiu pocitu únavy. Pomduševného výkonu. Vďaka obsahu salidroside a rozavinu patrí k biologicky aktívnym látkam.


Extrakt z listov rimbaby obyčajnej (Feverfew) pomáha udržať dobrý stav duševnej kondície. Vzhľadom na to, že má širokospektrálny účinok, je považovaný sa "stredoveký acylpyrín".


ProMigren® (patentovaná receptúra z ovocia Garcinia mangostana) má pozitívny vplyv na narušený metabolizmus a zvýšenú mieru spotreby energie v mozgovom tkanive. Zlepšuje metabolické procesy, a zároveň znižuje pocit únavy a ospanlivosti. Účinne chráni nervový systém pred negatívnym vplyvom vonkajších faktorov.


Riboflavín je nutne potrebný pre správnu činnosť nervového systému. Zapája sa do oxidačných a redukčných procesov. Má priaznivý vplyv na produkciu neurotransmiterov: serotonínu, dopamínu a kyseliny gama-aminomaslovej. Riboflavín výrazne podporuje produkciu energie v mozgových bunkách.


Extrakt zo semien pupalky dvojročnej účinne chráni pred úzkostnými poruchami, záchvatmi bolesti hlavy, vplýva upokojujúco na emócie, a dokonca zlepšuje náladu, preto je odporúčaný v období depresných stavov a silnejšieho nervového vypätia.


Odborné stanovisko o ProMigren®
"ProMigren® je z hľadiska zloženia i účinku unikátny výživový doplnok, ktorý zmierňuje ťažkosti neurologického a metabolického pôvodu. Vďaka výnimočnej receptúre adaptogénnych zložiek upokojuje migrénové bolesti, zmierňuje precitlivenosť na hluk a zbavuje nevoľnosti, zlepšuje duševný stav a koncentráciu."


Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife


"Zvládanie každodenných činností, hlavne tých, ktoré si vyžadujú vynaloženie úsilia a sústredenie, je pre osoby, ktoré trpia na migrénové bolesti hlavy, obrovskou výzvou. V takýchto situáciách prichádza na pomoc príroda, ktorá ponúka bezpečné, a pritom účinné riešenie. Svojim pacientom odporúčam výživový doplnok ProMigren®, ktorého účinok je založený na výnimočnom pôsobení."


prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady DuoLife


Počet kapsúl v balení: 60 ks
Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne
Kúpiť môžete tu:

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/144,3,duolife-medical-formula-promigren.html