PROSTIK

Udržuje kĺby a kosti v ideálnej kondícií a podporuje pohybové ústrojenstvo.

Výrobok ProStik® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Výživový doplnok ProStik® pomáha vďaka svojej výnimočnej receptúre udržiavať v náležitej kondícii svaly a kĺby, a popritom zaisťuje ich pružnosť a pohyblivosť. Okrem toho spomaľuje proces starnutia kĺbov, ktoré sú s čoraz vyšším vekom čoraz viac poškodené.

Zlepšenie pohybového aparátu, regeneruje pri zlomeninách a iných zraneniach, pomáha pri zrastaní šliach a väzív, stimuluje organizmus k syntéze kolagénu, posilňuje schopnosť regenerácie chrupavkovitej a kĺbových tkanív a zároveň ich omladzuje, pôsobí proti osteoporóze, bolesti, podporuje liečbu zle sa hojacich rán.

Produkt tiež spomaluje proces starnutia a zároveň posilňuje pečeň, pomáha produkovať elastin a myelin, podporuje liečbu Alzheimerovej choroby a roztrúsenej sklerózy. Určený na podporu liečby autizmu vzhľadom k regenerácii nervových gliových buniek. Určený ako prevencia pri ochrane kĺbov a šliach pri nadmernej záťaži, napr. pri športe, nadváhe.

Kolagén je jednou zo základných bielkovín spojovacieho tkaniva pokožky ako aj kostí, šliach a chrupaviek. Do výživy dopĺňa ľahko vstrebavateľné kolagénové bielkoviny. Pomáha udržať kostné a chrupavkovokĺbové tkanivo kĺbov a šliach v dobrom stave. Nachádzajúci sa v prípravkoch kolagén je hydrolizátom kolagénu pochádzajúci z koží morských rýb.

ProStik® (patentovaná receptúra z plodov Garcinia mangostana) dopĺňa do výživy prirodzené zložky, ktoré pomáhajú udržať správnu štruktúru kĺbovej chrupavky, väzov a šliach. Kvôli správnej činnosti kĺbov je odporúčaný fyzicky aktívnym osobám, športovcom, osobám, ktoré výrazne zaťažujú kĺby, osobám s nadváhou a ženám v období menopauzy.

Extrakt z Shilajit - Mumio má pozitívny vplyv na kostrový oporný systém a zvyšuje fyzickú výdrž organizmu. Extrakt zaisťuje vhodné doplnenie minerálov pre kosti a zuby a zároveň stimuluje produkciu kĺbového maziva, ktoré je potrebné pre správnu činnosť kĺbov.

Extrakt z vŕbovej kôry povzbudzuje imunitný systém a napomáha v udržaní dobrého stavu kĺbov a kostí. Výťažok vďaka obsahu fenolových glykozidov optimalizuje prácu celého organizmu.

Extrakt z koreňa harpagofyta ležatého posilňuje imunitný systém, pomáha v udržaní kĺbov v dobrom stave a ich pohyblivosti.

Bylinný extrakt z pupočníka ázijského pomáha v udržaní zdravých kostí, podporuje
správnu činnosť kĺbov a svalov. Má taktiež pozitívny vplyv na srdcovo-cievny systém a stimuluje syntézu kolagénu.

Extrakt z koreňa archangeliky má očisťujúci účinok. Stimuluje vylučovanie tráviacich štiav, sliny, a taktiež moču a potu. Archangelika posilňuje cievy, nervy a priaznivo pôsobí na činnosť srdca.

Odborné stanovisko o ProStik®
"Vďaka výnimočnej receptúre ProStik® pomáha udržať svalom a kĺbom ich pružnosť a pohyblivosť, a zároveň zmierňuje všetky problémy s kĺbmi. Okrem toho ProStik® regeneruje kĺbovú chrupavku, ktorá sa vekom poškodzuje a postupne tratí geneticky riadenú schopnosť regenerácie."

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

"Udržanie kĺbov a kostí v optimálnom stave je problém, ktorý sa týka čoraz väčšieho počtu ľudí, bez ohľadu na ich vek. Výživový doplnok ProStik® je inovačný výrobok s výnimočným zložením, ktorý umožňuje vhodne sa o ne postarať. Odporúčam ho svojim pacientom."

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Počet kapsúl v balení: 60 ks

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Kúpiť môžete tu:

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/92,3,duolife-medical-formula-prostik.html