RegenOil Liquid Gold™

DuoLife RegenOil Liquid Gold ™ možno dozaista považovať za mimoriadny druh medzi najkvalitnejšími olejmi lisovanými za studena. DuoLife RegenOil Liquid Gold ™ sa vyznačuje účinkom zmesi trinástich rastlinných olejov s antioxidačnými účinkami, podporujúcich stálosť Omega kyselín obsiahnutých v tomto výrobku. Pomer kyselín Omega-3 k Omega-6 sa pohybuje v rozmedzí od 1:1 do 1:5, ktorý umožňuje zachovať tzv. Správny pomer. DuoLife RegenOil Liquid Gold ™ je cenný zdroj nevyhnutných mastných kyselín, inak zvaných tiež vitamín F, ktorý znižuje ťažkosti pri závislosti na diéte.

Novinka DuoLife RegenOil Liquid Gold ™ sa zakladá na úplne prevratnom zloženie spočívajúcim v ideálne zostavenej báze trinástich nerafinovaných rastlinných olejov lisovaných za studena a obohatených prírodným vitamínom K2 MK7 a prírodným vitamínom D3, čím sú zladené vlastnosti doplnkov stravy s funkčnými potravinami. Jeho úlohou je nielen dodať ľudskému telu potrebné zložky, ale aj priaznivo ovplyvňovať fyziologické procesy v organizme a podporovať zdravie.
Vitamín K2 MK7, ktorý obsahuje výrobok DuoLife, je pôvodom výťažok z natto. Výťažok z Natty je pôvodom z Japonska, kde bol využívaný pre svoje neobyčajné výživové hodnoty, najmä pre vysokú koncentráciu vitamínu K2 v jej vzácne forme MK7, ako aj enzýmu nattokináza, ktorému Japonci pripisujú zvláštny význam. Tento výživový potenciál vznikol kvasením sójových bôbov s využitím baktérií Bacillus subtilis. Aktívne štruktúra sóje sa mení na formu s vysokou Biodostupnosť výživových zložiek. Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a napomáha k udržaniu zdravých kostí.

Vitamín D3, ktorý je vo výrobku prítomný, pochádza z lišajníkov, a preto je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Najdostupnejšie vitamín D rastlinného pôvodu je vitamín D2, v neveľkom množstve prisvojovaniu ľudským organizmom; vitamín D3 je spravidla živočíšneho pôvodu, ktorý sa získava obvykle z lanolínu - žlté mazľavé látky počas čistenia ovčej vlny. Hlavné biologická funkcia vitamínu D spočíva v udržaní príslušnej hladiny vápnika a fosforu v krvi. Vitamín D pomáha pri prisvojovaniu vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zachovanie silných, zdravých kostí. Tento opomínaný vitamín hrá úplne zásadnú úlohu pri podpore imunologického systému.

Jedinečné zloženie výrobku DuoLife RegenOil Liquid Gold ™, a síce trinástich nerafinovaných rastlinných olejov obohatených prírodným vitamínom K2 MK7 a vitamínom D3 zaisťuje jeho maximálnu vstrebateľnosť. Ako potvrdzuje Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA), vitamín K2 MK7 a vitamín D3 plnia rozhodujúcu úlohu pri udržiavaní zdravých kostí u osôb starších ako 30 rokov *.

Zloženie : 

 • slnečnicový olej ľanový olej, 
 • kukuričný olej, 
 • slnečnicový olej s extraktom rakytníka, 
 • konopný olej, 
 • slnečnicový olej s extraktom ruže šípky, 
 • olej z výhonkov pšenice, 
 • olej z hroznových jadierok, 
 • sezamový olej, 
 • olej zo semiačok bodliaka mliečneho, 
 • olej z pekanového orecha, 
 • olej z cedrových (píniových) orieškov, 
 • prírodný vitamín K2MK7, 
 • výťažok z extraktu natto, 
 • prírodný vitamín D, (výťažok z lišajníka) 


= Neobsahuje žiadne iné pridané rybacie oleje ani syntetické doplnky

= Vyvážený olej pre optimálny pomer medzi množstvami omega 9, omega 6 a omega 3 

= Prospešný pre kardiovaskulárny systém, mozog, zrak, imunitný systém a svalstvo

= Prispieva k normálnemu krvnému tlaku a normálnej hladine cholesterolu, vápnika a triglyceridov v krvi
= Jedinečné zloženie výrobku DuoLife RegenOil Liquid Gold ™, a síce trinástich nerafinovaných rastlinných olejov obohatených prírodným vitamínom K2 MK7 a vitamínom D3 zaisťuje jeho maximálnu vstrebateľnosť.
 

= Vitamín D3, ktorý je vo výrobku prítomný, pochádza z lišajníkov, a preto je vhodný pre vegánov a vegetariánov.

= 100% prírodný

Objem 250 ml / 50 dávok

Dávkovanie : denne 5 ml s jedlom, najlepšie v studenej kuchyni

Kúpiť môžete tu: 

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/550,duolife-regenoil-liquid-gold.html?__language=cs