ALOE

  • ALOE čistí telo od toxínov a posilňuje imunitný systém.
  • Čistí telo od toxínov a posilňuje imunitný systém.
  • Urýchľuje regeneráciu buniek, spomaľuje procesy starnutia, urýchľuje hojenie rán, uvoľňuje a regeneruje pokožku. 
  • Stimuluje imunitný systém a čistí organizmus od toxínov a to aj tých, ktoré sú nerozpustné vo vode.
  • Posilňuje črevá a regeneruje epitel, podporuje likvidáciu zápalu v žalúdku a pálenie záhy. Vďaka zásaditému pH obnovuje acidobázickú rovnováhu. 
  • Zlepšuje vstrebávanie vitamínov a minerálnych zložiek. 
  • Reguluje hladinu žlče v tele. Chráni laktobacili v hrubom čreve - podporuje obnovu črevnej flóry a bráni rozvoju patogénov v čreve, chráni organizmus pred infekciami. Pôsobí protialergicky a protizápalovo.ktoré sú jednou zo zložiek bielkovín. Okrem toho je známou adaptogénnou látkou, ktorá podporuje prirodzenú odolnosť organizmu.
  • z oregana zlepšuje tráviaci proces a prijímanie vitamínov i minerálnych látok, a vďaka vysokému obsahu antioxidantov úspešne bojuje proti voľným radikálom.


Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok, nachádzajúcich sa v DuoLife Aloes, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.
organizmu a napomáha v jeho celkovej regenerácii."


Aloe je prirodzeným zdrojom zdravia i krasy. Je to ideálne riešenie pre osoby, ktoré hľadajú spôsob na to, ako čo najdlhšie vyzerať mlado a vitálne. Vďaka očisťujúcemu účinku zabezpečuje úplnú regeneráciu organizmu.


Aloe vďaka svojej výnimočnej forme obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré prirodzeným spôsobom napomáhajú očistiť organizmus z toxických látok. Vďaka bohatému obsahu antioxidantov nielenže posilňuje imunitný systém, ale pomáha v okysličení pokožky, vďaka čomu sa spomaľuje proces jej starnutia a zvyšuje sa jej pružnosť.


Aloe šťava je už tisíce rokov známa a používaná ako vynikajúci prostriedok na udržanie mladého a žiarivého vzhľadu. Je to vďaka tomu, že obsahu veľké množstvo antioxidantov a aminokyselín,


Dreň z aloe dokonale čistí tráviaci trakt a uľahčuje trávenie, čím podporuje očisťovanie organizmu od toxínov, ktoré sa v ňom nachádzajú. Okrem toho je výrobkom, ktorý alkalizuje organizmus a obnovuje rovnováhu pH.


Kvetový viacdruhový med je bohatým zdrojom v prírode sa nachádzajúcich vitamínov a minerálov, s vynikajúcou schopnosťou vstrebávania. Charakterizuje sa vysokým obsahom kremika - látky, ktorá je potrebná v procese obnovy pokožky i vlasov, okrem toho je už celé stáročia uznávaný za cenný výživový produkt v prípade fyzického i psychického vyčerpania organizmu.


Oregano je rozsiahle využívaný v liečbe i kozmetike. Extrakt
z oregana zlepšuje tráviaci proces a prijímanie vitamínov i minerálnych látok, a vďaka vysokému obsahu antioxidantov úspešne bojuje proti voľným radikálom.
Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok, nachádzajúcich sa v DuoLife Aloes, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.


"Aloa je rastlina, ktorá je známa už tisícky rokov a využívaná v prírodnom liečiteľstve. Jej účinok je veľmi cenný v prípade osôb, ktoré bojujú s oslabením zapríčineným zanečistením organizmu, s problémami vyplývajúcimi zo zavodnenia organizmu, so silnou celulitídou či nadmerným množstvom tukového tkaniva. DuoLife Aloes je úplne prírodný výrobok, ktorý umožňuje prinavrátiť harmonickú rovnováhu organizmu."

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

"Ak sa chceme tešiť zo zdravia a vitality, je potrebné uviesť organizmus do optimálneho stavu. Výrobok, ktorý často odporúčam mojim pacientom, ktorí majú problém s nadmerným zaťažením, je práve DuoLife Aloes. Je to úplne prírodný výrobok, ktorý umožňuje prinavrátiť harmonickú rovnováhu
organizmu a napomáha v jeho celkovej regenerácii."

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady DuoLife


Dávkovanie: 1x denne 50ml alebo 2x denne po 25ml pred jedlom.


Objem: 750 ml


Forma: tekutá


Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní . Pred použitím pretrepať . Nepiť z fľaše.


Zloženie:
Dreň z aloe - 47,2%, 100% Šťava z aloe - 47,2%, Med kvetový - 5,1%, Oregano - 0,4%, kys. Citrónová - 0,1%, aloin 0,1mg/kg- všetky zložky sú z ekologických a organických fariem.


Kúpiť môžete tu:
https://achim.myduolife.com/shop/products/1/302,3,duolife-aloe-vera.html