ČISTIACE PROSTRIEDKY

Formula A - Univerzálna

Čistí všetky povrchy, sklo a sanitárne zariadenia.

Formula A sa osvedčí pri čistení povrchu každého druhu. Ideálne sa hodí na čistenie podláh, záchodových mís, pisoárov, drezov, vodovodných batérií, skiel ap. Bez ohľadu na to, či utrieme písací stôl, zrkadlo, vaňu - nezanechá nežiadané šmuhy. Prostriedok znižuje klzkosť nášľapnej vrstvy a odstraňuje nepríjemný zápach. Ak budete pravidelne vlievať použitý roztok univerzálna Formula A do pachových uzávierok, zabránite vzniku nepríjemného zápachu. Neutrálne PH chráni citlivé povrchy ako mramor alebo keramika.

Pravidelné používanie podporuje tvorbu organickej ochrannej vrstvy, ktorá systematicky bojuje s mikróbmi vo Vašej domácnosti.

Rozriedený prípravok je pre Vašu pokožku absolútne nezávadný.

Formula A obsahuje patentovanú technológiu MicroAdvanced ™, čo znamená výťažok z bohatstva prírodných čistiacich baktérií. Práve ich pričinením PIURIF vykonáva divotvorné veci.

Spôsob použitia:

Formula A je koncentrát. Rozrieďte ho studenou vodou.(Najlepšie destilovanou)

10 - 15 ml na 1 liter.

Povrchy:

Rozrieďte prostriedok v rozstrekovaču zo škály PIURIF. Rozstreknite roztok na čistený povrch. Utrite handričkou, hubou, kefou, škrabákom alebo mikrovláknom. Ak je potrebné, opláchnite.

Podlahy:

Prostriedok rozrieďte. Naneste rukou alebo hubkou / handričkou. Ak je potrebné, opláchnite. Ak je podlaha silne znečistená, prostriedok použite, na chvíľu ponechajte a pretrite. Pozbierajte nadmerné množstvo roztoku. Spláchnite.

Spotrebná lehota takto pripraveného výrobku je asi 30 dní.

Kúpiť môžete tu:

https://achim.myduolife.com/shop/products/37/412,3,box-formule-a-univerzalni.html


Formula B - Intenzívna

Intenzívna Formula B si poradí aj s mimoriadne odolnými nečistotami. Výborne čistí drezy, vane, vodovodné nerezové batérie, výpuste, WC, sprchové kabíny, obkladačky, keramické podlahy, akrylové povrchy, kuchynské drezy z nerezovej ocele, sklenené povrchy. Neagresívne odstraňuje usadeniny z mydla a vodného kameňa.

Nezanecháva škrabance a jemne čistí prístroje a povrchy. S Formulou B udržíte kuchyňu a kúpeľňu v skvelej čistote. Prostriedok si ľahko poradí s nečistotami, ktoré sa javia inak nevyčistitelné, a pre naše zmysly zanecháva príjemnú vôňu.

Sila Formula B spočíva v patentovanej technológii MicroAdvanced ™, ktorá je pre ľudskú pokožku úplne neškodná.

Výrobok neobsahuje chemické látky a žieraviny, je bezpečný pre ľudský organizmus a životné prostredie. Spĺňa predpisy upravujúce na umývanie zariadenia, ktoré je v kontakte s potravinami 

Spôsob použitia:

Formula B je koncentrovaný produkt. Rozrieďte ho studenou vodou. Používajte vo forme roztoku. Ak je potrebné, ponechajte na chvíľu pôsobiť. Spláchnite.

Spotrebná lehota takto pripraveného výrobku je asi 30 dní.

Nepoužívajte na povrchy z mramoru, uhličitanov a plochy, ktoré sú citlivé na pôsobenie kyseliny.

10 - 15 ml na 1 liter.

Kúpiť môžete tu:

https://achim.myduolife.com/shop/products/37/413,3,box-formule-b-intenzivni.html


Formula C - Praktická

Formula C je určená pre povrch, ktorý je v kontakte s jedlom, pred škodlivým pôsobením mikróbov. Je to produkt, ktorý sa výborne osvedčí vo Vašej kuchyni, špajzi a jedálni. Všade tam, kde tuk a iné zvyšky potravín zanechávajú väčšinu nečistôt. V okamihu odstráni každodenné nečistoty a zanechá lesklý povrch. Pomocou výhodného aplikátora sa dostanete aj do najneprístupnejších miest.

Ekologická technológia MicroAdvanced ™ neohrozuje Vaše zdravie. Konzumácia pečiva, ovocia či zeleniny je pre Váš organizmus úplne bezpečná. Všetko to je možné vďaka užitočným baktériám, ktoré sa živia choroboplodnými zárodkami, a to aj vtedy, keď Vy odpočívate.

Spôsob použitia:

Formula C je koncentrovaný produkt. Rozrieďte ho studenou vodou. Používajte vo forme roztoku.

Ponechajte na chvíľku v pokoji. V miestach kontaktu s potravinami je nutné prepláchnuť pitnou vodou.

Spotrebná lehota takto pripraveného výrobku je asi 30 dní.

Nepoužívajte: Prípravok nenahrádza kvapaliny a kapsuly na umývačky riadu.

10 - 15 ml na 1 liter.

Kúpiť môžete tu : 

https://achim.myduolife.com/shop/products/37/414,3,box-formule-c-prakticka.html


Formula D - Priezračná

Použitie: LÁTKY, PODLAHOVÉ KRYTINY

FORMULA D vďačí za svoju výnimočnosť enzýmom vytváraným aktívnymi baktériami, ktoré odstraňujú nepohodlné nečistoty.

FORMULA D vďačí za svoju výnimočnosť enzýmom vytváraným aktívnymi baktériami, ktoré odstraňujú nepohodlné nečistoty. Zaisťuje čistotu a sviežosť Vašich odevov, materiálov a krytín a pritom sa stará o ich farby. Je to najlepšia voľba pre tých, ktorí si zakladajú na vysokej čistote prania plnej sviežosti. Neobsahuje chlórové bielidlá. Je jemná ako pre biele, farebné, tak i tmavé látky.

Neutralizuje zápachy, pomáha zmäkčovať látky a navracať im živé farby. Inovačne kvapalný prípravok odstraňuje ťažko prístupnú špinu a prach. Materiálový povrch pôsobí ako nový.

Spôsob použitia:

Formula D je koncentrovaný produkt. Rozrieďte ho studenou vodou. Na dosiahnutie lepšieho výsledku odporúčame vysať prach z povrchu pred čistením a po čistení a vysušení. Pre materiálové povrchy odporúčame vykonávať skúšku na malom povrchu.

Strojovo:

Naplňte roztokom nádrž v práčke, elektrickom vysávači na pranie krytín a kobercov alebo elektrickom kefami s podlahovou hubicou. Používajte v súlade s návodom výrobcu zariadenia. Ak je krytina silno znečistená, nechajte pôsobiť niekoľko minút. Potom zotrite.

Manuálne:

Rozrieďte a pretrepte, čím vytvoríte trvalú a pevnú penu. Zmes vtierajte mäkkou kefkou v smere vlákien. Prekefujte v protismere vlákien. Nechajte jednu hodinu schnúť. Povysávajte.

Čistenie škvŕn:

Nakladajte roztok pomocou rozprašovača, čím škvrnu zvlhčíte. Očistite kefkou alebo suchou handričkou. Pozbierajte nadmerné množstvo roztoku. Počkajte až uschne. Ak je to nevyhnutné, opláchnite čistené miesto čistou vodou.
Spotrebná lehota takto pripraveného výrobku je asi 30 dní.

10 - 15 ml na 1 liter.

Kúpiť môžete tu :

https://achim.myduolife.com/shop/products/37/415,3,box-formule-d-pruzracna.html