PRORELAXIN

Zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu a obnovuje emočnú rovnováhu.

Výživový doplnok ProRelaxin®, vďaka svojmu dokonale vyváženému zloženiu 

 • účinne pomáha v upokojení nervozity,
 •  uľahčuje zaspávanie a obnovuje citovú rovnováhu. Tým, že podporuje produkciu serotonínu a dopamínu, 
 • zlepšuje emocionálny stav a redukuje zlé pocity.
 • účinný pri nervovom napätí
 • zlepšuje náladu, 
 • silne pomáha v depresívnych stavoch,
 • tlmí kumuláciu myšlienok, 
 • pôsobí proti bolesti, 
 • relaxuje a uvoľňuje, prispieva k fungovaniu centrálneho nervového systému,
 • zlepšuje činnosť všetkých zmyslov, 
 • - odstraňuje depresie a obnovuje chuť k životu i na sex, 
 • ukľudňuje emócie a nepríjemné stavy pri menopauze a eliminuje procesy napätia v období menštruácie, 
 • zvyšuje pevnosť tkanív, 
 • zvyšuje odolnosť organizmu na stres (zabraňuje vytváraniu procesových stavov).

Výrobok ProRelaxin® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

ProRelaxin® stimuluje správnu činnosť centrálnej nervovej sústavy a výrazne zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu.
ProRelaxin® (patentovaná receptúra) je odporúčaný v stave celkovej únavy a nervového vyčerpania. 

Dodáva organizmu cenné zložky, ktoré majú upokojujúci vplyv v stave nervozity. Má blahodarný upokojujúci vplyv pri všeobecnom napätí, pomáha v zaspávaní a predlžuje dobrý spánok.

Chmeľové šištičky v prášku obsahujú aromatickú živicu (lupulín), esenciálny olej a ďalšie látky s upokojujúcim účinkom, ktoré vhodne pôsobia pri problémoch so zaspávaním, zlepšujú kvalitu spánku a zmierňujú hyperaktivitu tým, že tlmia činnosť mozgovej kôry a zároveň sťažujú prenos impulzov z obvodových nervov do mozgu.

Listy medovky lekárskej v prášku obsahujú terpény, ktoré vplývajú pozitívne na centrálny nervový systém. Pomáhajú udržiavať psychickú i fyzickú rovnováhu, majú upokojujúci účinok na nervový systém v stave nervového vyčerpania a zmierňujú úzkosť.

Extrakt z kvetov levandule je bohatým zdrojom silíc, ktoré majú upokojujúci účinok na srdcovú činnosť a zvyšujú jeho odolnosť. Majú relaxačný účinok a uľahčujú zaspávanie. Obnovujú rovnováhu centrálneho nervového systému a znižujú pocit úzkosti a nervozity.

Extrakt z kvetov šafranu napomáha v ťažkostiach so zaspávaním. Zvyšuje koncentráciu serotonínu a dopamínu v nervovom systéme. Má pozitívny vplyv na depresné stavy a obnovuje emočnú rovnováhu.

L-Tryptofan patrí k aminokyselinám, ktorá je potrebná pre správnu činnosť organizmu a produkciu serotonínu v mozgu. Odporúčaný je pri problémoch so spánkom a depresných stavoch. Zvyšuje produkciu hormónov, ktoré zodpovedajú sa dobrý psychický stav, pokojný spánok a regeneráciu organizmu.

Extrakt z koreňa žeruchy peruánskej je zdrojom ľahko stráviteľných bielkovín. Podobne ako ženšen patrí medzi rastliny s adaptogénnymi vlastnosťami. Koreň je okrem toho nápomocný v stave skľúčenosti a nervozity, a dokonca aj pri kognitívnych procesoch.

Spirulina vďaka obsahu komplexu vitamínov zo skupiny B, v tom vitamínu B12, vynikajúco regeneruje bunky centrálnej nervovej sústavy. Prirodzená spirulina sa charakterizuje tým, že je ľahko vstrebávateľná - na úrovni 85-95%. Spirulina vytvorená z kompletných aminokyselín môže byť nápomocná v regenerácii nervového systému a taktiež pri ochrane mozgových buniek.

Odborné stanovisko o ProRelaxin®
"Vďaka harmonickým proporciám biologicky aktívnych látok, ktoré pochádzajú len z geneticky nemodifikovaných plodín, ktoré boli doplnené unikátnou receptúrou, výživový doplnok ProRelaxin® umožňuje účinne podporovať nervový systém a zároveň eliminovať duševnú únavu."

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

Počet kapsúl v balení: 60 ks

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Kúpiť môžete tu: 

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/142,3,duolife-medical-formula-prorelaxin.html