PROSELECT

Podporuje imunitný systém a má antioxidačný účinok.

Pri rôznych mutogénnych zmenách známych ako rakovina alebo nádor, cielene odstraňuje nádory na bunkovej úrovni a zabraňuje vzniku nových, pri rakovinovom ochorení urýchľuje regeneráciu tkanín a po chemoterapií odstraňuje ich škodlivé pozostatky.

Pri preventívnom používaní :

  • zlepšuje funkciu pečene, 
  • posilňuje imunitný a imunologický systém, 
  • účinne odstraňuje vzniku rakoviny, 
  • zlepšuje náladu, 
  • predchádza všetkým druhom infekcií. 

Výživový doplnok ProSelect® je charakteristický tým, že obsahuje veľké množstvo polyfenolov, oxindole alkaloidov, tanínu , sterolov a acetogenínov. 

ProSelect® redukuje množstvo voľných radikálov v krvi tým, že zvyšuje jej antioxidačné schopnosti. 

Viaže na seba toxíny a napomáha v udržaní zdravej pečene.

Výživový doplnok ProSelect® obsahuje patentovanú receptúru ProSelect®, teda výber z bohatstva prírodných surovín s vysokou koncentráciou antioxidantov, ktoré povzbudzujú imunitný systém a zároveň podporujú nervový systém.

Extrakt z vilcacory - mačacieho pazúra výrazne podporuje imunitný systém organizmu a privracia vitálne sily. Okrem toho reguluje metabolizmus a dodáva každodennú dávku energie.

Extrakt z plodov gravioly zlepšuje pôsobenie imunitného systému a dodáva energiu pre každodennú činnosť organizmu. Pozitívne vplýva na imunitný systém tým, že zlepšuje náš stav a dodáva energiu.

ProSelect® (patentovaná receptúra antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia a zeleniny v rozličných proporciách) vďaka najlepším vybraným surovinám a patentovanej receptúre je bohatým zdrojom antuoxidantov a výživných substancií, ktoré podporujú imunitný systém. Prípravok ProSelect® napomáha v odstraňovaní voľných radikálov a toxín z organizmu, očisťuje krv a privracia vitálne sily.

Extrakt lesklokôrovky obyčajnej - reishi pomáha v stave fyzickej i psychickej únavy, má pozitívny vplyv na celkový stav organizmu a zmierňuje dôsledky stresu. Extrakt z reishi podporuje imunitný systém a napomáha v udržaní hormonálnej rovnováhy organizmu.

Extrakt z húževnatca jedlého - schitake výrazne stimuluje
imunitný systém a omladzuje organizmus, poskytuje možnosť udržať si na dlhšie obdobie mladý vzhľad a organizmus v dobrom stave. Je to výnimočne účinný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a spomaľuje proces starnutia pokožky.

Extrakt z jadierok marhule so štandardizovaným obsahom vitamínu B17, teda amygdalínu, výrazne podporuje imunitný systém a pomáha vo vytváraní prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

Odborné stanovisko o ProSelect®

"Patentovaná receptúra ProSelect®, ktorá obsahuje dôkladne vyberané suroviny, zaisťuje výnimočnú účinnosť. Bohaté biologické spektrum aktívnych a v plnej miere adaptogénnych látok, ktoré sa nachádzajú v ProSelect®, výrazne stimuluje imunitný systém a spúšťa regeneračné mechanizmy organizmu na úrovni buniek, a zároveň vytvára antimutagénnu bariéru."

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

"Aktuálne je čoraz viac osôb ohrozených onkologickými chorobami. Z údajov WHO vyplýva, že v priebehu najbližších rokov sa bude tento problém ešte viac prehlbovať. Riešenie nám poskytuje príroda. Múdrosť prírody bola využitá vo výživovom doplnku ProSelect®, ktorý odporúčam svojim pacientom."

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Počet kapsúl v balení: 60 ks

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Kúpiť môžete tu:

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/93,3,duolife-medical-formula-proselect.html