DEŇ A NOC

Zdroj zdravia a vitality cez deň, pokojný spánok a regenerácia v noci.

Po 18-tich rokoch výskumu bola receptúra rozdelená na bielu fľašku Duolife Deň a čiernu Duolife Noc - jedná sa o prvý inovatívny prístup tohto typu, kde sa doplnenie potrebných látok organizmu delí na denný a nočný metabolizmus.

Je dokonalým zdrojom vitamínov, makro a mikroelementov, bioflavonoidov a antioxidantov. Obnovuje rovnováhu organizmu na bunkovej úrovni. Obsahuje prírodné zložky využívané pri prevencií rakoviny.

* Duolife Deň

 • zvyšuje psychosomatickú výkonnosť,
 • zlepšuje pamäť, 
 • chráni organizmus pred toxínmi vyskytujúcimi sa napr. v potravinách alebo ovzduší, 
 • stimuluje metabolizmus celého organizmu, 
 • reguluje hladinu cukru v krvi, cholesterol, tlak , 
 • pomáha pri problémoch prostaty a zápalu močových ciest,
 •  obnovuje imunitný systém na bunkovej úrovni (Nobelová cena).

Noni je bohatým zdrojom serotonínu a melatonínu. Je zárukou udržania správneho rytmu práce organizmu, a taktiež dobrého stavu. Aktívne zložky, ktoré noni obsahuje, povzbudzujú vylučovanie tráviacich štiav a zvyšujú chuť do jedla.

Acai má v sebe komplet vitamínov, minerálov a polyfenolov. Má 20-násobne vyššiu schopnosť vstrebávania voľných radikálov, než všetky doteraz známe zdroje, vďaka čomu účinne pomáha v boji so starnutím a podporuje kondíciu srdca.

Granatové jablko plody granátovníka prospešne vplývajú na srdcovo-cievny systém. Ako jedny z mála obsahujú estrogénové látky, ktoré by mala obsahovať výživa žien, keďže zmierňujú príznaky menopauzy.

Aloe podporuje odolnosť organizmu, reguluje metabolizmus a zlepšuje trávenie, je zároveň nezastupiteľná v procese očisťovania organizmu. Obsahuje celé spektrum biologicky činných látok ako aminokyseliny, enzýmy, vitamíny a minerálne látky.

Brusnica je zdrojom flavonoidov, antioxidantov, vitamínov a minerálnych látok. Plody brusnice pomáhajú udržať správne pH močového systému a prispievajú k správnemu fungovaniu srdcovo-cievneho systému.

Malina je dokonalým zdrojom vitamínov, kyseliny pantoténovej, ako aj makro a mikroelementov. Jej plody obsahujú veľké množstvo celulózy a zložiek potrebných k správnemu fungovaniu organizmu.

Baza čierna plody bazy čiernej patria k najbohatším zdrojom antokyanínov, ktoré stimulujú imunitný systém organizmu a sú účinným prostriedkom na odstraňovanie škodlivých produktov metabolizmus.

Rakytník plody Rakytníka sú bohatým zdrojom betakaroténu a flavonoidov ako aj nenasýtených mastných kyselín, minerálov a vitamínov. Aktívne látky, ktoré obsahuje, posilňujú steny ciev.

Hrozno obsahuje bohatstvo regeneračných látok, ako aj takých, ktoré očisťujú organizmus. Má v sebe veľa makro a mikroelementov i cenné minerály. Obsahuje taktiež glukózu a fruktózu, ktoré sú zdrojom rýchlo využiteľnej energie.

Ženšen obsahuje viac ako 200 biologicky aktívnych látok. Viditeľne posilňuje imunitný systém, zlepšuje pamäť, zvyšuje odolnosť voči stresu a regeneračné schopnosti organizmu.

Ruža šípová posilňuje organizmus a pozitívne vplýva na jeho vitalitu. Je zdrojom vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov. Šťava z ruže šípovej má očisťujúce vlastnosti, zlepšuje obranyschopnosť organizmu a neutralizuje obsah tráviaceho systému.

Hloh je dokonalým prostriedkom na posilnenie srdca a na upravenie problémov so spánkom. Obsahuje bioflavonoidy, ktoré posilňujú srdcovo-cievny systém. Je bohatým zdrojom organických kyselín, vitamínov a minerálnych solí.

Lucerna je dokonalým zdrojom bielkovín, vďaka čomu posilňuje organizmus, má regeneračný účinok na sliznicu. Zároveň očisťuje prirodzeným spôsobom organizmus a chráni ho pred predčasným starnutím.

Odporúčaná dávka: 25 ml ráno

Objem: 750 ml

Forma: tekuté

skladujte po otvorení v chladničke

*********************************************************************

DuoLife Noc je odpoveďou pre všetkých, ktorí by sa chceli po pokojnej noci a celkovej regenerácii radovať zo života, dodávajúc organizmu látky preň potrebné

Duolife Noc - 

 • ukľudňuje
 • pomáha zaspať a viaže toxíny
 • vďaka dodaniu nezbytných zložiek organizmu sa spustia opravné a čistiace procesy mimo iné ľadvinové parenchym ( zvyšuje syntézu glutatonu) slinivky, ľadvín a čo je veľmi dôležité čriev, ktoré sú zodpovedné za vstrebávanie vitamínov efektívnosť nášho imunitného systému 
 • obsahuje protirakovinové zložky (prevencia)
 • reguluje vstrebávanie cukrov a ich premenu na tuk 
 • zlepšuje činnosť imunitného a hormonálneho systému
 •  reguluje trávenie a vylučovanie
 •  obnovuje acidobázickú rovnováhu nášho organizmu 
 • podporuje liečbu refluxu 
 • pálenie záhy
 • urýchľuje regeneračné procesy 
 • omladzuje bunky
 •  zlepšuje aj zrak

Goji pomáha udržiavať správnu hladinu cukru v krvi, reguluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Obsahuje tryptofan - prirodzený prostriedok, ktorý podporuje tvorbu serotonínu a melatonínu.

Moruša biela stabilizuje hladinu cukru v krvi a obmedzuje jeho vstrebávanie do organizmu. Pomáha zároveň udržať správnu hladinu cholesterolu a znižuje príliš veľkú chuť do jedla.
Pestrec obsahuje cenné flavonolignany, vitamíny a soli zinku, kremíka, železa a draslíka. Chráni pečeň a zmierňuje zápalové stavy zapríčinené cukrovkou, chráni pred žlčovými kameňmi a podporuje prácu žaludka.

Artičoka je často používanápri tráviacich problémoch a pri ťažkostiach s pečeňou. Podporuje zároveň udržanie správnej hladiny triglyceridov v krvi.

Slivka obsahuje množstvo vitamínu C a E, minerálne i antioxidačné látky, ktoré bojujú s voľnými radikálmi. V slivkách nájdeme taktiež vitamín P, betakarotén, draslík, železo, horčík, vápnik a fosfor.

Acerola, jeden plod aceroly obsahuje také množstvo vitamínu C, ako kilogram citrónov. Je považovaná za silný antioxidant, ktorý navlhčuje a spružňuje pokožku a chráni pred stárnutím.

Hrozno obsahuje bohatstvo regeneračných látok, ako aj takých, ktoré očisťujú organizmus. Má v sebe veľa makro a mikroelementov i cenné minerály. Obsahuje taktiež glukózu a fruktózu, ktoré sú zdrojom rýchlo využiteľnej energie.

Lucerna je dokonalým zdrojom bielkovín, vďaka čomu posilňuje organizmus, má regeneračný účinok na sliznicu. Zároveň prirodzeným spôsobom očisťuje organizmus a chráni ho pred predčasným starnutím.

Červená repa obsahuje mnoho vzácnych chemických prvkov, vitamínov a betanín, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu pečene a žalúdka. Podporuje očisťovanie organizmu a zlepšuje funkcie tráviaceho systému.

Žihľava, lístie žihľavy obsahuje mnoho vitamínov, kyselinu pantotenovú a horčík, zinok, draslík, vápnik, železo fosfor a kremík. Má močopudné a očisťujúce účinky. Stimuluje imunitný systém a zlepšuje stav pokožky i vlasov.

Vilcacora - mačací pazúr výrazne zvyšuje odolnosť organizmu. Plody mačacieho pazúra podnecujú imunitný systém a zároveň brzdia rozvoj onkologických ochorení. Stimuluje dychovú aktivitu a reguluje rovnováhu vegetatívneho nervového systému.

Arónia obsahuje v bohatej miere bioflavonoidy a rutín, ktorý pomáha udržať cievy v dobrom stave. Obsahuje antokyaníny, ktoré zodpovedajú za vychytávanie voľných radikálov. Je vynikajúcim zdrojom vitamínov a bioprvkov.

Medovka obsahuje vzácne éterické olee, polyfenoly, flavonoidy, organické kyseliny, vitamíny B a C a minerálne soli. Má upokojujúci účinok, pomáha pri bolestiach hlavy a v stave chronickej únavy. Inhalácie z medovky pomáhajú pri alergických reakciách a pri záchvatoch kašľa.

Odporúčaná dávka: 25 až 50 ml jedenkrát denne

Objem: 750 ml

Forma: tekutá

Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní . Pred použitím pretrepať . Nepiť z fľaše.

Kúpiť môžete tu :

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/76,3,sada-duolife-den-a-noc.html