PROSLIMER

Pomáha v chudnutí a udržaní váhy.

Výživový doplnok ProSlimer®, vďaka svojej inovačnej receptúre a bohatému zloženiu, 

  • umožňuje úspešne bojovať s nadváhou. 
  • stimuluje metabolizmus, 
  • pozitívne vplýva na redukciu tukového tkaniva a na hladinu vody v organizme. 
  • okrem toho napomáha v udržaní vhodnej úrovne cholesterolu v organizme a podporuje tráviaci proces.

Reguluje tráviaci trakt, zvlášť vhodný pre osoby, ktoré majú problémy s udržaním hmotnosti, veľmi účinne obmedzuje premenu cukru na tuk bez vedľajších účinkov, aktuálny tuk postupne a pomaly premení v energiu bez toho, aby zanechal nepotrebné zásoby tuku, znižuje syntézu ghrelinu- hormón zodpovedný za pocit hladu (teda nemáme taký veľký hlad).

  • obmedzuje chuť na sladké, 
  • reguluje fungovanie celého organizmu, 
  • pri strate hmotnosti prirodzene sťahuje a regeneruje kožné tkanivá po predchádzajúcom roztiahnutí a obnovuje ich prirodzený vzhľad.

Výrobok ProSlimer® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

ProSlimer® pomáha pri redukcii a udržaní váhy a zároveň poskytuje organizmu vitamíny a minerály, ktoré sú mu potrebné k správnej činnosti.

Extrakt z plodov Garcinia cambogia kyselina hydroxycitrónová, ktorá sa v nich nachádza, výrazne obmedzuje lipogenézu a zároveň umožňuje pečeni uskladniť viac energie, v dôsledku čoho je pocit hladu slabší, a jedlo je vďaka tomu sýtejšie. Stimuluje proces termogenézy, vďaka čomu sa rýchlejšie spaľuje tukové tkanivo. Zlepšuje metabolizmus glukózy a zvyšuje výdrž organizmu pri cvičení.

Extrakt z plodov palmy acai¸ jahody acai, vďaka vysokému obsahu celulózy, zrýchľujú metabolizmus a tráviaci proces a regulujú hladinu cholesterolu. Vyvolávajú pocit nasýtenia, pomáhajú kontrolovať a postupne obmedzovať množstvo požívaných kalórií. Bohaté spektrum vitamínov, ktoré plody acai obsahujú, chráni organizmus pred ochudobnením organizmu počas diéty a znižuje chuť na sladkosti.

Extrakt z plodov kustovnice cudzej - goji udržuje vhodnú hladinu cukru v krvi a reguluje metabolizmus. Obsahuje množstvo vláknin, ktoré príslušným spôsobom regulujú tráviaci systém a zlepšujú jeho činnosť. Obsahuje betasitosterol, ktorý zabraňuje absorbovaniu cholesterolu, a nenasýtené mastné kyseliny, o. i. kyselinu linolovú a omega-6 mastnú kyselinu, ktoré pomáhajú pri chudnutí.

Extrakt z mladého jačmeňa obsahuje živé tráviace enzýmy, ktoré zlepšujú činnosť tráviaceho traktu a metabolizmus. Zároveň očisťujú organizmus z toxín. Vyrovnávajú hladinu cukru v krvi, vďaka čomu znižujú riziko cukrovky a pomáhajú v udržaní správnej váhy.

Extrakt zo zelenej kávy redukuje hlad, a vďaka obsahu kofeínu a kyseliny chlorogenovej zrýchľuje spaľovanie tuku. Dodáva energiu, zrýchľuje metabolizmus, podporuje redukciu celulitídy, a taktiež pomáha udržať správnu hladinu cholesterolu. Zelená káva obmedzuje množstvo vstrebávaného cukru v tráviacom trakte.

Kyselina chlorogenová organická chemická zlúčenina, zo skupiny polyfenolov, ktorá spomaľuje vylučovanie glukózy do krvného obehu. Úspešne zabraňuje nadmernému priberaniu a odkladaniu tuku tým, že zrýchľuje jeho metabolizmus v pečeni.

BioSlimer® (patentovaná receptúra získaná z citrusového ovocia a paulínii nápojovej - guarany (Paullinia cupana)) doplňuje do výživy prirodzené zložky, ktoré pomáhajú v udržaní váhy. Odporúčaný je osobám, ktoré bojujú s obezitou a celulitídou, a taktiež v rámci doplnenia vitamínov a minerálov v organizme.

Extrakt z pupočníka ázijského stimuluje krvný obeh a posilňuje cievy v pokožke. Zároveň úspešne bojuje s celulitídou. Vďaka svojmu sťahujúcemu účinku zmenšuje opuchy a pomáha zbaviť sa prebytočnej vody a toxín z organizmu.

Odborné stanovisko o ProSlimer® 

"Vďaka ideálnym proporciám jednotlivých zložiek, synergickému pôsobeniu komplexu a posilneniu jeho účinku receptúrou ProSlimer®, ktorý je v plnej miere prírodným doplnkom, veľmi účinne reguluje úroveň cukru v organizme a obmedzuje jeho ukladanie v podobe tuku. Zároveň zrýchľuje metabolický proces v organizme."
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

Počet kapsúl v balení: 60 ks

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Kúpiť môžete tu :

https://achim.myduolife.com/shop/products/1/143,3,duolife-medical-formula-proslimer.html